Junior .NET Ontwikkelaar

Dienstverband Fulltime
Locatie 's Hertogenbosch
Opleidingsniveau HBO
Expertise C#, Jquery

Wil jij uitblinken in het complexe ICT landschap waarbij je werkt aan zinvolle producten, bij een bedrijf dat begrijpt dat TechDays, trainingen en DevDays cruciaal zijn voor je ontwikkeling? Solliciteer dan nu!  

Voor ons team in Den Bosch zijn we op zoek naar een junior .NET Developer. Binnen ons enthousiaste en toegewijde Scrum team voer je ontwikkelwerkzaamheden uit aan onze nieuwste webapplicaties voor gemeenten en andere overheidsinstanties. Je werkt voor de marktleider van software voor Ruimtelijke Ordening (bestemmingsplannen). In ons team is plaats voor iemand met frontend ambities!

Roxit biedt jou

Ons bedrijf kenmerkt zich door betrokken medewerkers, korte lijnen, de nieuwste technologie en een prettige werksfeer. Wij zijn trots op de producten en diensten die wij neerzetten. Wij gaan voor een tevreden klant en rusten niet voordat wij een oplossing hebben gevonden die werkt. Net zoals de kwaliteit van ons werk vinden wij kennisdelen en ontspanning belangrijk.

Verder bieden wij;

  • Prima primaire arbeidsvoorwaarden (€ 2.200 tot € 3.000,-) met uitzicht op een vast dienstverband;
  • Ruimte om jezelf te ontwikkelen in de ICT wereld;
  • Een functie voor 40 uur per week;
  • Secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenregeling en winstdeling;
  • Werken met de nieuwste technologieën;
  • ‘Bossche bollensfeer’;
  • Professionele collega’s.

Jij biedt ons

Je hebt de HBO-opleiding software engineer afgerond. Je bent bekend met termen zoals:

  • C#, ASP.NET en visual studio
  • OpenLayers, GeoServer
  • jQuery en HTML5

Verder ben je oplossingsgericht en kun je goed in Scrum teams samenwerken.

Hoe nu verder

Lijkt deze functie jou interessant, mail je CV en motivatie naar sollicitatie@roxit.nl of bel met Anne Hendriks 088-2173306. Wij bekijken alle cv’s en benaderen je eventueel voor een eerste gesprek. Na het eerste gesprek volgt eventueel nog een tweede gesprek en daarna doen wij een arbeidsvoorwaardenvoorstel. Als jij ons dan net zo leuk vindt als wij jou vinden dan komen we graag een startdatum met je overeen.

Oh ja…
Onze vestiging in Den Bosch is gemakkelijk te bereiken met openbaar vervoer maar wij hebben ook gratis parkeerplekken bij onze vestiging. Wij zijn onderdeel van de Roxit groep, onze zusterorganisaties zijn Green Valley, Brein en PSMS.

Ben je van een bureau, dan vinden we je interesse in ons bedrijf erg leuk. Op dit moment hebben kandidaten die rechtstreeks solliciteren onze voorkeur. We vragen je daarom niet ongevraagd profielen toe te zenden, maar neem vooral even contact op met onze recruiter om ons beleid door te nemen.

Sollicitatieformulier

Junior .NET Ontwikkelaar
Bewijs eerst dat je geen robot bent Verzend

Neem contact op

Anne Hendriks
Anne Hendriks Recruiter 088 217 3 306
Sluit rondleiding